Дорогі городянки,
любі матері!
Від щирого серця вітаю вас, шановні жінки, з Днем Матері!
Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. Материнське терпіння, ніжні руки, любляче серце та мудрі поради благословляють всіх нас у житті. На добрих материнських словах тримається світ, з них проростають здобутки кожного нового покоління.
З нагоди чудового свята бажаю всім вам, дорогі матері Виноградова, міцного здоров’я, великої поваги та щирої вдячності від ваших дітей, сімейного благополуччя, достатку і Божої благодаті!
З повагою –
міський голова Степан Бочкай


















