Дорогі виноградівці!
Щиро вітаю Вас з Днем міста
і святом Успіння Пресвятої Богородиці!
Нашому рідному Виноградову виповнюється 754 роки. Пройшовши тривалий шлях в історії, місто переживало різні етапи розвитку і зараз ми по праву пишаємося тим, що є згуртованою громадою, яка відкрито демонструє свою демократичність, толерантність і миролюбність. Тож дозвольте мені від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто подякувати всім виноградівцям за спільну працю на благо розвитку Виноградова.
Попереду у нас, як патріотів рідного міста, багато планів. Вірю, що за вашої підтримки, дорогі земляки, ми зробимо наше місто ще кращим, ще комфортнішим і ще привабливішим та будемо продовжувати співпрацю заради майбутніх перспектив.
Ще раз щиро вітаю всіх Вас, дорогі виноградівці, з Днем міста та святом Успіння Пресвятої Богородиці. Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, процвітання і Божого благословення!
Виноградівський міський голова Степан Бочкай

















