Сьогодні, 27 жовтня 2021 р., у міській раді відбулись наради щодо стану вакцинації населення на території
Виноградівської міської територіальної громади від Covid-19.
Участь у зустрічі взяли міський голова Степан Бочкай, заступник голови Берегівської райдержадміністрації Єва Данич, заступники міського голови Віталій Любка та Василь Тесличко, завідувач відділення організації епідемічних досліджень – лікар-епідеміолог Світлана Неймет, керівники КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков та КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, а також керівники промислових підприємств, установ, організацій, підприємств торгівлі і ринків, суб’єкти підприємницької діяльності, представники структурних підрозділів і комунальних установ міської ради, освітніх, дошкільних та позашкільних закладів та священнослужителі.
Степан Бочкай – Виноградівський міський голова: «На даний час майже єдиним і потужним захистом від захворювання є вакцинація. Закликаю вас проводити роз’яснювальну роботу у своїх колективах. Нагадую також, що Кабмін затвердив порядок відсторонення невакцинованих працівників освіти та держслужбовців з 8 листопада».
Єва Данич – заступник голови Берегівської райдержадміністрації: «На жаль, стан вакцинації по Виноградівській міській громаді є найнижчим по цілому Берегівському районі – тільки 13% населення вакциновані. Запрошую всіх до вакцинації. Вакцинований – значить захищений».
Віталій Любка – заступник міського голови: «Необхідно активізувати проведення інформаційної кампанії у колективах щодо щеплення в підпорядкованих вам закладах, а також розвіювати фейки про вакцинацію».
Богдан Свищо – заступник начальника поліції з превентивної діяльності: «Звертаю увагу на появу шахраїв та махінаторів по реалізації фальшивих Covid-сертифікатів. Таких «ділків» ми виявляємо, а ця підробка не захистить вас від самої хвороби».
Світлана Неймет – лікар-епідеміолог: «Згідно нашої інформації щодо кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 тільки за вчора (26.10.2021 р.) зареєстровано 11 випадків захворювання на коронавірусну хворобу у м. Виноградів, по 2 – у с.Мала Копаня та с. Олешник, по 1- у с.Великі Ком’яти та с. Онок».
Олександр Милюков- директор КНП «Виноградівська районна лікарня»: «Ситуація щодо захворюваності дійсно погіршується, тому закликаю всіх вакцинуватись та дотримуватись протиепідемічних карантинних заходів».
Агата Гал – директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги»:На даний час ми маємо можливість виїзду мобільних бригад в установи, підприємства та колективи для організованої імунізації працівників – у зручний для вас день і час та з можливістю вакцинації за індивідуально обраною для себе вакциною».
Затим у кабінеті міського голови було продовжено розгляд актуального питання щодо імунізації населення з представниками
релігійних конфесій територіальної громади.
Керівництво міста та району звернулися з проханням до священнослужителів долучитись до інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед прихожан щодо масової імунізації від Covid-19 та закликали і надалі дотримуватись всіх карантинних норм.
Виноградівська міська рада

















