27 листопада у місті Виноградів керівництво міської ради, депутати міської ради, духовенство, керівники підприємств,
установ, організацій, військовослужбовці, представники правоохоронних органів, громадських організацій, учнівська молодь та мешканці нашої громади прийняли участь у меморіальних заходах пам’яті жертв Голодоморів.
Скорботні заходи розпочались з Всеукраїнської хвилини мовчання. Затим учасники меморіальних заходів долучились до панахиди за загиблими жертвами Голодоморів.
На завершення мітингу-реквієму присутні запалили свічки в рамках загальнонаціональної акції «Запали свічку», створивши великий хрест із лампадок.
Також заходи з вшанування пам’яті жертв Голодоморів проведено у населених пунктах нашої територіальної громади.
Виноградівська міська рада

















