
13 червня ц.р. у міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.
Оскільки сьогодні у Закарпатській області оголошено День жалоби через трагічну загибель п’ятьох мешканців с.Тарасівка Тячівського району, на початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих. Затим перейшли до офіційної частини.
З вітальним словом до присутніх звернулась секретар міської ради Катерина Зеленяк:
– За доброю традицією громадськість щороку вшановує найкращих представників медичної галузі міста та району, які своєю щоденною працею роблять внесок у справу надання медичної допомоги населенню та створення сприятливих умов для лікування, оздоровлення і реабілітації пацієнтів. Реалії сьогодення такі, що ви знову зустрічаєте своє професійне свято в непростих умовах реформування вітчизняної системи охорони здоров’я та недостатньому фінансуванні медичної галузі. Але попри всі ці виклики сьогодення ви намагаєтесь зробити систему охорони здоров’я ефективною, а медичні послуги – якісними. Щира вдячність вам за це!
Відповідно до розпорядження міського голови грамотами Виноградівської міської ради з нагоди професійного свята Дня медичного працівника було нагороджено ГРЕНЦЕР Валентину Миколаївну – інспектора з кадрів відділу кадрів Виноградівської районної лікарні; ПАЛОШ Єлізаветту Іванівну – діловода адміністративної групи Виноградівської районної лікарні; КЛЯП Ганну Іванівну – статистика медичного інформаційно-аналітичного відділу Виноградівської районної лікарні; ЛАБІНУ Владиславу Вікторівну – сестру медичну виїзної бригади з надання паліативної допомоги «Хоспіс вдома» поліклініки Виноградівської районної лікарні; ПАНЬКО Оксану Григорівну- сестру медичну відділення профілактики Виноградівської районної лікарні; ЧОНКА Софію Юріївну – сестру медичну амбулаторії №2 м. Виноградів; МОЛДОВАН Оксану Миколаївну- спеціаліста бухгалтерії відділу охорони здоров’я Виноградівської районної державної адміністрації; ПІРУСА Євгена Федоровича – заступника головного лікаря з медичної частини Виноградівської районної лікарні; ПИЛИП Еллу Михайлівну – лікаря-нефролога багатопрофільного санаторію «Теплиця».
Виноградівська міська рада

















