Скорботні заходи з нагоди роковин Голодомору 1932-1933 років пройшли у Виноградові.
На вшанування пам’яті жертв Голодомору зібрались представники міської та районної влади, трудових колективів установ і підприємств, громадських організацій та шкільна молодь.
Присутні долучились до Всеукраїнської хвилини мовчання та панахиди за загиблими жертвами Голодоморів. Духовенство провело поминальне Богослужіння.
На завершення мітингу-реквієму присутні створили великий хрест із запалених лампадок.
Виноградівська міська рада

















