Шановні городяни
Щиросердечно вітаю Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює, перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення.
Воскресіння Христове нагадує нам про істинну мету нашого земного шляху, наповнює життя змістом і вселяє впевненість у наші серця. Здолавши смерть своїм Воскресінням, Спаситель і нам допомагає перемагати щоденні труднощі.
Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а ваші серця будуть наповнені вірою у перемогу добра, як наповнені цим світлі миті Великодня!
З цієї нагоди хочу побажати всім Вам, щоб той світлий настрій, з яким ми зустрічаємо Великдень, зберігся надовго, щоб він став запорукою позитивних змін у житті кожного з Вас.
Нехай у кожній оселі звістка про святе Воскресіння Христове відгукнеться добром , чистотою помислів та щирістю почуттів.
Хай це свято наповнить радістю серця і душі усіх Вас, зміцнить у любові і взаємодопомозі, додасть сил і наснаги в добрих справах.
Щастя, миру, успіхів, усіх земних благ та Божої благодаті Вам, дорогі городяни.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Міський голова С.Бочкай


















